87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

sobota 21. ledna 2017

21.1.

Ahoj!
Včerejší jídelníček sem radši psát nebudu, dala jsem si totiž pořádnou porci pečených batátů a na plese jsem pila dost vína, takže dneska to vidím opět na spoustu detoxikačního čaje a jen nějaké lehčí jídlo. Jinak ples byla skvělá akce, až mě to překvapilo. Zítra jdu podepsat tu smlouvu do nové práce, tak už se těším, až to budu mít všechno vyřízené a v únoru můžu nastoupit :). No a s přítelem jsme sehnali neskutečně levné letenky do Milána, takže jsme se rozhodli, že zítra večer tam prostě letíme :D Nevím, jak to budeme mít po hotelech s wifi, tak asi nebudu mít možnost vás číst a komentovat, tak snad se nebudete zlobit :)

Přítel si dneska vařil oběd (kuřecí na čerstvých bylinkách - maso nejím, ale vonělo to nádherně :D), tak se mě jeho mamka ptala, co budu jíst já a jestli jsem nezhubla. Strašně mě to potěšilo! No a ptala se mě na to i moje mamka. Ale ona mi vykládá už asi tak od 10 let, že bych měla míň jíst a zhubnout. Sama totiž má na 168 cm 53 kg, což ji v jejím věku hrozně závidím.. nechápu. jak může mít tak silnou vůli.

Na youtube jsem našla kanál, kde autor tvoří videa s proměnami lidí - Weight Loss Before and After. Určitě doporučuju jako inspiraci! :)

6 komentářů:

 1. Som rada, že sa ti páčil plec a poriadne si si ho užila!
  Jeeee ty ideš do milána!!! Uži si to tam a prosím, skús sem potom dať aspoň 1-2 fotky, to by mi spravilo radosť. :) A určite si to tam všetko vychutnajte!
  Zatiaľ sa maj pekne, kráska.
  - Kylie

  OdpovědětVymazat
 2. Užíj si dovču Leňulo a pošli fotky nebo hoď na insta :)
  Těším se :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný podvečer!
  Úplně vidím ten ples, kupu krásných šatů, přitažlivé může v oblecích. Zase bych na nějaký ples také vyrazila. Každopádně. Výlet s přítelem si užij. Vůbec nebude bavit, když tu nebudeš, muslim že si lépe odpočineš a užiješ si to tam když nebudeš koukat stále na blog. Ale když se budeš 100% věnovat novému prostředí a příteli!
  Já tedy maso jim a jen jak si napsala kuřecí na čerstvých bylinkách. Začala jsem mít zase chutě.
  A spřátelim ráda ovšem nemám ve zvyku každý den komentovat, nechci aby se blog stal mou povinností! Proto komentuji a reaguji jen pokud mám potřebu a náladu. Pokud ti toto nevadí, tak jak jsem řekla, ráda!
  S láskou Tashi Rosse

  OdpovědětVymazat
 5. To Miláno ti opravdu závidím. Taky bych nejradši někam vycestovala.. :) S mamkou to mám stejně, měříme stejně, ale já vážím značně víc a už nějakou dobu mě v tom nechává vykoupat. Pořád do mě rýpe, že ji vytahám oblečení a podobně.. O_o
  Každopádně výlet s přítelem si moc užíj :)

  OdpovědětVymazat
 6. Gratuluji k nové práci, tak doufám, že se ti tam bude líbit :-)
  Užijte si to s přítelem v Miláně! Neskutečně Vám závidím!

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3