87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

čtvrtek 12. ledna 2017

eb diners

Včera v noci začalo šíleně sněžit a přítel hned navrhl, že se projedeme centrem Brna. Bylo to fakt krásné, všechno zasněžené, lidi mrzli na zastávkách, ale u toho se smáli a koulovali a dokonce jsme potkali i takové, co ve sněhu dělali andělíčky. Já jsem teda byla dost promrzlá, takže obdivuju, že se jim toho sněhu chtělo vůbec dotknout :D. Ale je to po dlouhé době, co takhle moc nasněžilo, takže jsem se musela usmívat i já - protože to bylo prostě pohádkový.


Ráno jsem vstala celkem brzo a jela na druhé kolo pohovoru do nové práce. Měla jsem se sejít s regionální manažerkou, která ale uvízla v koloně, takže jsem na ni čekala asi hodinu, ale byli tam na mě moc milí, udělali mi čaj, kafe a když přijela, probíhalo to podobně jako první kolo, takže jsem byla celkem v klidu. No, stačí vyřídit pár formalitek, na konci ledna podepíšu smlouvu a od února nastupuju. Asi jsem divná, ale když mi manažerka řekla, že je to náročná práce a mám se připravit, že tam každou směnu nechám kilo (jako váhy, ne peněz :D) a litry potu a chtěla mě spíš předem upozornit, mně to přišlo jako skvělá příležitost.. zhubnout. Navíc potřebuju práci, kde se nalítám, zabavím, nebudu se nudit. Takže se tam těším!

No a protože má dnes přítel narozeniny, tak jsem ho chtěla vzít na večeři a nechala ho vybrat podnik. Docela jsem se na to těšila, předem jsem si na stránkách našla jídelníček a přísahala si, že si dám ten zeleninový salát. A co jsem si nakonec dala?


Jo, burger. Jo, byl výbornej, a jo, je mi teď z něj strašně špatně. Ne jen proto, že jsem posledních pár dní moc nejedla a prostě naházet do sebe tak obří porci nebyl dobrej nápad, ale i psychicky. Nemůžu to prostě jednou fakt vydržet? A jo, zkusila jsem ho vyzvracet, ale nemám prostě absolutně žádný dávící reflex. Takže teď mám akorát nechutnej pocit přeplněnýho žaludku z nezdravýho jídla. Aspoň byl s tofu a ne s hovězím.


Jako neříkám, že to nebylo dobrý, a že jsem ho v tu chvíli nechtěla. Ale prostě nechápu, jak moje mysl funguje. Poslední dobou jsem fakt vůbec neměla chuť na nezdravý jídlo a byla jsem si jistá, že tentokrát to půjde. Vím, že mnohem víc, než dobrý, tučný, nezdravý jídla chci být hubená, ale nějaká klapka v mým mozku asi ne a v určitou chvíli prostě přecvakne na totálního žrouta. Zítra ráno jdu běhat na pás a jestli budu mít ještě energii, tak na jumping, protože tohle ze sebe musím dostat.
No aby toho nebylo málo, tak zítra je ples gymplu, na který jsem chodila. Docela jsem se tam těšila, ale taky to znamená, že bych se měla večer pořádně najíst, jinak se hrozně rychle opiju, ale tak nějak se mi nechce vlastně ani pít. Já nevím. Nějak to dopadne.


Dnešek začal skvěle, ale skončilo to tak nějak divně. Snad jste se měli líp! 

2 komentáře:

  1. Ten burger vypadá hodně dobře ♥

    OdpovědětVymazat
  2. Burger... Ach jo, to je jako sprosté slovo, ale tak co jsi měla dělat, měl narozeniny, takže si rozmazlila sebe, ale neboj jeden hloupý burger s tofu nikoho nezabije a ani nepřibereš. Ber to s klidem, další dny se drž nízko a nevidím problém :)
    Jinak hodně štěstí v práci.

    Mea

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3