87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

pátek 27. ledna 2017

fuj

Holky.. dnes je mi hrozně.
Dostala jsem to, za což jsem na jednu stranu ráda (měla jsem asi čtyři dny zpoždění a trochu strach, že v tom možná bude něco jiného..), ale na druhou stranu to naprosto nenávidím, první den mám vždycky strašné křeče v břiše a mívám to i hrozně silné, navíc jsem na dnešek měla domluvené dvě akce. Dopoledne kavárnu s kamarádkou, kam jsem šla, ale nakonec pro mě musel přijet přítel, protože jsem fakt měla bolesti, a večer jsem měla jít s ním, jeho kamarádem a přítelkyní toho kamaráda na bowling. Nakonec jsem se z toho musela omluvit, protože představa, že musím vůbec vylézt z postele.. Ne.

Naštěstí to pochopil a ještě mi jako "bolestné" dovezl červené víno na svařák a M&M´s. Ty jsem jíst nechtěla, ale znáte to, dovolíte si jeden a najednou je celé balení pryč - zbytečných 250 kalorií. Dneska to teda vypadalo takhle:

Sn: jablko, rýžový chlebíček + patifu s bylinkami
Sv: v kavárně capuccino se sójovým mlékem bez cukru, žitný chlebík s avokádem, bazalkou a cherry rajčaty
O: rýžové nudle, zeleninové kuličky a zelenina
Sv: - 
V: houska s chia semínky s patifu a česnekovým Gervais + ty M&M´s + svařák slazený cukrem :(

Večer mi to teda moc nešlo, ale svádím to na menstruaci a to, že jsem prostě prase. Zítra mě to břicho snad tolik bolet nebude a budu konečně i cvičit..11 komentářů:

 1. Jej, snad ti bude co nejdřív lépe tedy:) Strašně bych si dala víno, bohužel mám antibiotika, jinak ráda spřátelím :)

  OdpovědětVymazat
 2. To chápu, že se ti nikam nechtělo..já vždy zalezu do postele s čokoládou a počítačem a pokud to není nutné tak nevylezu :D Tak at se ti co nejdřive uleví (:

  OdpovědětVymazat
 3. Já trpím první den bolestmi, druhý den to mám silné :D. A když se mi to byť jen o hodinu zpozdí, jsem totálně na nervy.

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkný jídelníček. :) S MS to nemám tak strašné, v podstatěmě nic nebolí a ani nemám žádné jiné problémy, takže ti vůbec nezávidím a nedovedu si představit jaké to musí být..
  Každopádně k tvému komentáři: Příteli jsem to řekla, začal to přehazovat na mě, že jsem podrážděná a že se pořád urážím a že dřív jsem to nedělala. Takže to vůbec nepomohlo O_o

  OdpovědětVymazat
 5. Menzes je pro mě také hodně bolestivý :/ Pořád máš krásný jídelníček, jen tak dál! :)
  Určitě ráda spřátelím :)

  Meh

  OdpovědětVymazat
 6. Mě ms čeká v úterý.. teda snad. :D
  Spřátelím ráda. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Měla jsem zpoždění v září... Samozřejmě všechny testy negativní. Měla jsem v D. strach, no nakonec to byla jen "cysta" a věta "Je jen 20% šance, že někdy budete mít děti, slečno... Tím tě tedy nechci strašit :DD Jen pokud si nejsi jistá a pokud stále nedostavila... udělej test... nejlepší řešení, jak si oddechnout :D
  Jinak s těmi kaloriemi si nelam hlavu, kazíme to...
  Vyjebeme se na to a jdeme vykrást tu banku, vyrazíme na cestu kolem světa :DD

  OdpovědětVymazat
 8. nič si z toho večera nerob, zajtra to napravíš a teda cez "tie" dni sme trochu slabšie a precitlivejšie z toho si nič nerob :)

  OdpovědětVymazat
 9. Uplne chapu jak ti je.. ja kdyz dostanu menstruaci tak uplne trpim. Hrozne krece v brise a bolesti, ze se to ani neda vydrzet :-/

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3