87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

úterý 10. ledna 2017

inspiration I.

Myslím, že všechny z nás chodí na Instagram nejen kvůli svým kamarádům, které sledujeme, ale i právě kvůli inspiraci, ať už co se týče jídla a receptů, módy, outfitů nebo právě fitness, zdravého životního stylu a pořádně namakaných zadků! :D Tady je seznam několika z holek, které už delší dobu sleduji já a jsou pro mě velkým zdrojem motivace.


Bellu si možná někdo z vás pamatuje z Disney Channelu, kde hrála v nějakém (už nevím jakém) seriálu ještě jako teenagerka. No, a vyrostla z ní neskutečná kočka s perfektním břichem, zadkem a vůbec, když projedete její instagram, určitě uznáte, že její postava je celkem dream body.
Tahle slečna, Lexi, začala zrovna loni, 1.1. 2016, plnit svoje novoroční předsevzetí. A drží se toho do teď. Právě díky ní jsem přišla na DietBet (o tom víc v dalším článku). Zhubla už přes 90 kg a mě moc baví sledovat ji, jak bojuje a vítězí nad svou váhou. Lyss je podobný případ, jako Lexi. Zhubla několik desítek kilogramů během několika let, na své cestě si stihla udělat i trenérský certifikát, momentálně má za sebou první ze čtyř chirurgických zákroků, kdy si nechává odstranit přebytečnou a povislou kůži na těle, která jí zůstala po zhubnutí. Neskutečně silný člověk, kterého moc obdivuju.
Tuhle slečnu zase tak dlouho nesleduju, nicméně důvodem ke sledování byl její dokonalý zadek a vysekané břicho. Sice už je to taková hranice toho, jak bych chtěla vypadat, ale určitě má můj obdiv.Kaylu podle mě dnes zná snad každá holka, co se trochu zajímá o fitness. Autorka velmi úspěšného BBG - Bikini Body Guide s božsky dlouhýma nohama a vysportovanou postavou. A taky má dva úžasný pejsky! :D

To je prozatím vše, další příděl inspirace zase někdy příště:)

1 komentář:

  1. To jsou dobré inspirace, jednoduše jdu zase nažhavit instagram. Jinak hodně štěstí s plněním snu o nižší váze :)
    Jinak přidávám do oblíbených a hodlám sledovat tvůj progress :)
    Mea
    (meavinka.blog.cz)

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3