87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

čtvrtek 26. ledna 2017

jsem zpět!

Čauky!

Dnes jsme se vrátili z Milána a musím říct, že z italských měst, která jsem zatím viděla, se mi líbí asi nejmíň. Ale o tom kdyžtak sepíšu článek i s fotkama :)

Strašně jsem se tam rozežrala.. To byla pořád samá pizza, brambůrky, kafe s cukrem, hodně těžkého jídla a skoro žádné ovoce a zelenina, k tomu jsem i hrozně málo pila. Radši jsem se ani nevážila, ale nejde jen o to, zhoršila se mi okamžitě pleť, mám úplně nafouklé břicho a ještě teď je mi těžko. 

Rozhodla jsem se, že na každý týden si sepíšu pár menších cílů, kterých chci dosáhnout, a pak vždy na začátku měsíce na celý měsíc. 

Takže na týden 27. 1. - 3. 2.:
 • zhubnout alespoň 1,5 kg
 • 5x cvičit
 • 3x jít běhat
 • pít 2 l vody denně
Tak mi držte palce, ať se mi podaří najet na nějaký normální režim.1 komentář:

 1. Ja som ešte vôbec nebola v Taliansku ale je to môj veľký sen, ísť tam ale už schudnutá a krajšia a plne si to vychutnať všetko. Zatiaľ mám hrozné komplexy takže by to nebolo to pravé orechové. :) Sa nečudujem že si sa rozpapala!!! Ved majú najlepšiu kuchyňu... Teda ja milujem lasagne, bolonské špagety vlastne všetky ich špagety, ich dezerty a zmrzlina je vraj nesutočná ach... :D Držím palce pri plnení cieľov!!!
  A ešte tie hry! Tak odporučím ti len pár mojich naj naj naj nebudem tu dávať všetko lebo by toho bolo hrozne veľa. :D
  1. zbožňujem Tomb Raider - Definitive edition... Na PS4 je absolútne dokonalá, krásny grafika, herný svet je ako živý, Laru milujem od mala a túto hru som prešla už cca 4x :)
  2. God Of War - remastered na ps4 je znova tá kvalita neskutočne živá a krásna... Milujem God of war, hrala som ho už na ps2, toto je 3 diel ale je neskutočný, ak máš rada gréckych bohov a všetko okolo toho, bude ťa to baviť, mňa to hrozne baví, tiež som túto hru prešla niekoľkokrát. :)
  3. Alien isolation nostromo edition... Hra Votrelec. Nekutočná hororovka, moja najobľúbenejšia! Ti poviem, že ked som ju hrala, pekne som sa bála a bola som neustále v strehu, krásne spracovaná hra!
  4. Assasinss Creed - Ktorákoľvek! Všetky sú uplne skvelé! No moja srdcovka je Unity. Herný svet je vymakaný do detailov, neverila som očiam ako si na tom dali záležať! Starý Paríž, ako keby si tam bola.
  5. The evil within - skvelá hororovka, dosť ma bavila.
  6. Mortal kombat XL - tú som si zadovážila nedávno no už teraz ma extrémne baví! Ak sa rada v hrách biješ, bude ťa to baviť. :)
  7. Batman arkham knight. Skvelá, oddychová hra. Grafika znova neskutočná, strašne ma to bavilo, podľa mňa dosť jednoduchá hra, ja som pri nej oddychovala ale nie nudná!!! Určite plánujem zaobstarať dalšieho Batmana. :)
  8. Deadpool. Ak si videla film Deadpool nemusím nič viac písať hra je ešte lepšia, ja Deadpoola milujem a rovnako tak aj túto hru a dosť sa pri nej narehocem, jeho hlášky v nej a humorné momenty sú na nezaplatenie. :D
  Uf to by aj stačilo až aj tak to bude dlhý koment. :D A najprv si vždy na YouTube kukni upútaku a nejaký ten let's play pretože podľa toho budeš najlepšie vedieť či ťa daná hra aspoň kus zaujme. Ja som si raz kúpila hru Dark Souls 2 bez toho aby som si pozrela let's play, vyzerala strašne skvelo a no katastrofa... strašne ma nebavila ani som ju zatiaľ nedokončila.
  Kylie.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3