87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

neděle 15. ledna 2017

plesy a tak

Od čtvrtka to šlo tak nějak z kopce.
V pátek jsem po té čtvrteční večeři byla plná skoro celý den a nechtělo se mi moc jíst ani večer, ale protože byl v plánu ples a nechtěla jsem pít na lačno, dala jsem si aspoň rizoto (rýže, sladkokyselá omáčka s ananasem). Na ples jsem se vážně těšila, z gymplu se vídám pravidelně jen se dvěma kamarádkama, takže jsem se ráda potkala i s pár ostatními, které jsem neviděla od maturity. A bylo to boží!

Co už nebylo tak skvělý – ráno poté. Vstala jsem asi ve dvanáct, snědla loupáček, vzápětí ho vyzvracela.. L. (přítel) si objednal jídlo z KFC, naprosto nechápu, jak mohl mít chuť k jídlu :D. Poprosila jsem ho, ať mi vezme malou colu, po které se mi udělalo trochu líp, ale stejně jsem strávila celé odpoledne v posteli a úplně vstala až v 6 večer. Ležela bych dál, jenže jsem na ten večer naplánovala tajnou oslavu narozek L.  – uznávám, že dvě akce hned po sobě jsem úplně nedomyslela. No, sice jsem tam moc pít nechtěla, ale pro jistotu jsem si dala k večeři opět rizoto. Nakonec jsem byla celý večer na kofole a jen asi dvou panácích, ale akce to byla perfektní a jsem strašně ráda, kolik přišlo lidí a L. z toho byl taky nadšenej <3

to její břicho prostě <3


A dneska jsem po pátku a sobotě jen regenerovala, vážně se mi nechtělo nic moc dělat, takže jsem vstala celkem pozdě, odpoledne jsem jen uklízela doma, koukala na seriál a tak. Pila jsem hodně vody a detoxikačního čaje, abych se trochu očistila od toho alkoholu a nezdravého jídla (na té oslavě jsem zobala topinky a sýrové nugetky). A takový detox plánuju i na celý příští týden – čaj, k jídlu hlavně ovoce, protože v pátek je další ples a sice tam nechci pít tolik, ale přece jen tam asi nebudu jen o vodě.

V posilce jsem viděla reklamu na celkem zajímavou věc, na jedné pobočce Aktinu v Brně dělají každou středu inbody měření zdarma při nákupu nad 300 Kč. Změří vám přesné procento tuku a svalů v těle, což by mě docela zajímalo. Navíc si potřebuju koupit protein, začala jsem ho brát už kvůli vegetariánství, protože vzhledem ke své váze do sebe potřebuju dostat docela dost bílkovin a zhubnout sice chci, ale hlavně tuky a ne svaly. Takže tam ve středu asi skočím a budu tam chodit třeba každé tři měsíce, abych viděla, jestli mi ubývají hlavně svaly nebo i tuk.A dnešní jídelníček:
Sn: -
Sv: -
O: rýže s vege čínou (sojové kostky, zelenina, arašídy)
Sv: 30g proteinu
V: avokádo a mozzarella s česnekem, zakápnuté olivovým olejem
Pití: asi 1,5 l vody, 3x detox čaj, 3x kafe

Zítra musím vstát dřív na vstupní prohlídku do práce, tak si s sebou vezmu věci do posilky a půjdu si zaběhat, ať po tom víkendu něco dělám. 

1 komentář:

  1. Ahoj, přidala jsem si tě :)

    Ayame - http://she-knows-my-name.blog.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3