87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

středa 15. března 2017

heyyyyy

Haha, ozývám se přesně po měsíci - co se za tu dobu změnilo?
Absolutně nic. S přítelem jsme dost možná našli perfektní byt, zítra jdeme na prohlídku a hrozně doufám, že to vyjde. V práci mám za sebou prvních 6 týdnů a hodlám tam dalších 6 zůstat do konce zkušebky, pak se zkusím domluvit, že bych přešla na brigádu. Snad dám přijímačky na vysokou a v září půjdu zpět do školy. Jakože v práci jsem spokojená, ale prostě na tu školu chci, tak doufám, že aspoň na tu brigádu si mě tam nechají. 

No a co se týče hubnutí a jídla.. Zasekla jsem se. Na jednu stranu jsem ráda, že váha neroste, protože se u mně rozhodně nedá mluvit o zdravým jídelníčku, na druhou stranu mě mrzí, že svoje sny akorát dobrovolně oddaluju. Až do neděle mají v mým oblíbeným fitku některý hodiny zdarma, takže jdeme jeden den se ségrou a další s kamarádkou. Zítra půjdu ráno běhat, jsem tím sluníčkem a vůbec vším fakt namotivovaná <3

Jediná negativní událost posledních dní.. V pondělí jsem po práci šla do hospody a s jedním kamarádem se pohádala tak, že na mě vychrstl sklenici s pitím, takže jsem se zvedla a šla domů. Jakože teď už mě to nasrání trochu přešlo, ale stejně se doteď nebavíme a nevím, jestli se po tomhle vůbec bavit chci... Achjo. No nic, jdu se podívat, jak se vám za ten měsíc dařilo a doufám, že uvidím super výsledky a namotivuje mě to ještě víc :))

6 komentářů:

 1. Už jsem si říkala, kde jsi! :D Vítej zpátky. :) Věřím, že na výšku se dostaneš. :) A hubnutí se zase rozjede, hodně štěstí. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoooooj!!!

  Som rada že si znova tu. :) A vôbec sa netráp že váha ti stojí. Ber to tak, že za mesiac si mohla aj poriadne nabrať a to sa nestalo čo je skvelé a kg pôjdú určite dole jedna báseň ked sa do toho poriadne zaprieš, ak budeš chcieť. :)
  Hrozne ti držím palce v práci aj so školou. A som rada že si teraz taká plná elánu.
  A nechcem nič ale ked na teba kamarát vylial drink je to pekne úbohé. Nech sa stalo čokoľvek, mal ho radšej hodiť o zem a rozbiť pohár než to vyliať na teba. Ja by som sa neskutočne urazila je to hrozne ponižujúce.
  Zatiaľ držím palce kráska, nech sa ti darí!!! :)

  Kylie

  OdpovědětVymazat
 3. Ta hádka mě mrzí :/
  Jinak je super že jsi tak namotivovaná! :) Držím ti palce :)

  Meh

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoooj :).
  Doufám, že to s bytem vyjde a s vysokou také. Co se týče mě, i já se zasekla a možná i trochu nabrala, mrzí mě to, protože jsem opravdu zhubla a kdybych jela ve stejném tempu, jako jsem jela, už jsem dnes opravdu namakaná :).
  Drž se

  OdpovědětVymazat
 5. To s tím pitím je zlý, to musela být veliká hádka, že? Nebo hodně pití..
  Jinak, doufám, že se ti bude dařit a všechno ti vyjde♥:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3