87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

čtvrtek 6. dubna 2017

dietbet

Holky, slíbila jsem vám tento článek už na konci února.. no ale lepší pozdě, než vůbec :D

Psala jsem o stránce, díky které si můžete hubnutím i vydělat - zní to jako nějakej podvod, co? Přesně to jsem si o tom taky myslela. Nejsou to nějak závratné částky, ale i pár stovek navíc se hodí a nikdo vám to jen tak nedá, žejo. Chápu, že asi většina z vás nevěří, tak tady hned na začátek můj "výpis výher":


Winnings je tak nějak logicky to co jsem vyhrála, payout je to, co jsem si nechala poslat na paypal a odtud na bankovní účet. To když si sečtete, tak je to nějakých 150 dolarů, nicméně to není reálná částka, kterou jsem fakt dostala. Musíte z toho být teď dost zmatení, tak to zkusím vysvětlit popořadě :D


Jak už vypovídá název článku, jedná se o stránku s názvem dietbet (www.dietbet.com) - a jak víme, "bet" znamená sázka. Jde o to, že vsadíte určitou částku (počínaje na 10 a konče až u 100 dolarů) na to, že zhubnete. Můžete si vybrat z více typů her - já si vybírala ty, kde za měsíc máte zhubnout 4% váhy a sázela jsem 30-35 dolarů. Na začátku hry se nafotíte, nasdílíte svou váhu a pošlete rozhodčím - referees ke schválení. Když vám to schválí, tak už na stránce aktivní být nemusíte, nicméně můžete komunikovat s dalšími hráči, sdílet fotky sebe nebo svého jídla, komentovat, aktualizovat svou váhu a svůj progress. No a ta konečná část - výhra. Jde o to, že sázíte fakt reálné peníze a aspoň pro mě 30 dolarů není zrovna málo peněz, které bych chtěla vyhodit jen tak z okna, takže to pro mě byla fakt obrovská motivace zhubnout. Na konci totiž musíte opět rozhodčím poslat svoje fotky (fotíte jednu celé postavy na váze a jednu přiblíženou na číslo na váze), kteří vaši výhru uznají nebo ne. Zní to přísně, ale mně to vždycky do hodiny uznali. Pak už jen čekáte, kolik jste tedy vyhráli. A kde se berou ty peníze, co vlastně vyhrajete?
Jde o to. že každé hry se účastní určitý počet hráčů - dejme tomu 200. Z toho určitá část svou sázku nevyhraje, nezvládne zhubne a přijde o svou vsazenou částu, dejme tomu 30 dolarů. No a těchto lidí je třeba 50, takže přijdou celkem o 1500 dolarů. A ty se pak rozdělí mezi výherce. Těm se tedy vrátí nejen vsazených 30 dolarů, ale k tomu ještě 10 navíc. Vaše výhra tedy hodně záleží na počtu hráčů a počtu těch, co prohrají. V mém výpisu vidíte, že jednou jsem vyhrála 36 dolarů (mínus vsazených 30, takže vlastně jen 6) a jednou 50 (mínus vsazených 30, takže jsem dostala 20 dolarů a to už je nějakých 500 Kč a za to už si něco koupíte :D).

Možná to všechno zní složitě, ale po první hře se do toho dostanete a v jeden měsíc můžete zároveň hrát celkem 3 hry. No a kdybyste z každé dostali 20 dolarů, tak dostat za měsíc 60 dolarů jen tak a ještě k tomu zhubnout, to je podle mě docela super.

Takže to je ode mě jen takový tip. Samozřejmě si musíte dát fakt pozor a snažit se, protože ono prohrát skoro litr jen tak je fakt škoda. Ale jestli už jste ve fázi hubnutí a daří se vám, tak je tohle podle mě super způsob, jak si přivydělat. Tak dejte vědět, jestli do toho některá půjdete, budu sledovat vaše výsledky! :)

4 komentáře:

  1. To zní fakt hustě. :D :D Možná to někdy zkusím. :D

    OdpovědětVymazat
  2. No, tak o tomhle jsem upřímně nikdy neslyšela, vidím to poprvé :D. Ale vypadá to na super motivaci, nicméně já jsem srab, ale určitě si stránku uložím, třeba v budoucnu to zkusím! :)

    OdpovědětVymazat
  3. Zní to zajímavě, ale já bych na to neměla. Jak peníze, tak vůli. :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3