87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

sobota 27. května 2017

run!

Holkyy, já to uběhla! Sice s otřesným časem (5 km za 42 minut a něco - takže spíš jsem to tak "uklusala" než uběhla, ale co! :D), ale nebyla jsem poslední ani ze všech účastníků, ani z naší pobočky, takže jsem měla fakt strašnou radost. Ráno mi totiž bylo úplně špatně, vůbec se mi tam nechtělo a přemýšlela jsem, že se vymluvím na nějakou nemoc a nepůjdu. Navíc jsem strašnej asociál a v tom kolektivu poměrně nová, ale všichni byli strašně super a nakonec jsem si to fakt užila. Navíc jsme dostali ještě takovej super savej ručník, batůžek, hezkou lahev na vodu a takovou tu kapsičku na mobil na ruku na běhání :)

Co už je horší jsou jídelníčky za včerejšek a dnešek, který se mi ani nechcou psát. Včera večer jsme šli na pivo (takže hranolky..), dneska jsem si z radosti zašla do KFC na shake (a následně se fakt zhrozila, když jsem v tabulkách viděla, kolik to má proboha kalorií). 

Každopádně to běhání mě hrozně namotivovalo, chtěla bych začít víc trénovat a v budoucnu se zase nějakýho závodu zúčastnit, protože mít kolem sebe takovou hromadu lidí člověka fakt vyhecuje, aby to doběhl. 

Co vy, jaká byla sobota?:)

PS: Váha ráno 83,9 kg, takže to přece jen lehce kleslo. No hlavně že nestoupá!

5 komentářů:

 1. Tak vidíš :-) Když jsem běhávala, taky jsem právě běhala tuto vzdálenost a dá se to, člověka to číslo třeba vystraší, ale když se nasadí nějaké rozumné tempo... a jak říkáš, ti lidi kolem, to už prostě musíš doběhnout, i kdybys nechtěla :-D

  Taky přemýšlím nad tím, že bych začala běhat a zkusila si třeba Brněnskou desítku (přesněji čtvrtinu maratónu, nabízejí i půlmaratón).

  OdpovědětVymazat
 2. Šikulka, vidíš že si to zvládla a ještě takhle dobře! :) Che a ty věci co jste dostali jsou teda taky super. Já se pořád vymlouvám, že nemám tu kapsičku na mobil na ruku, tudíž nemůžu poslouchat muziku, tudíž nemůžu běhat. :D:D
  Jídelníčky určitě napravíš tenhle týden :)! Drž se kočko <3

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé, tak gratuluji! Já bych to nedala, jak mám křivou páteř, tak mě při běhu hrozně moc bolí záda, ale snažím se :). To je asi ten důvod, proč běh příliš nemusím, i když je to nejúčinnější :/.
  Máš to stejné, taky jsem hrozný asociál, pokud to není skupina lidí se stejným zájmem a tak :D.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné dopoledne!
  Máš můj obrovský obdiv, protože já mám problém se dokopat jen k tomu abych šla večer běhat sama. Myslím, že právě ta kupa lidí by mně začala dostávat do hlavy negativní myšlenky. Z kfc ani hranolek bych si nic nedělala, pokud se to neopakuje často. Jednou za čas tělo potřebuje i něco špatného. Ovšem ne zas až přes příliš často!
  Hodně štěstí!
  -Tash♥

  OdpovědětVymazat
 5. Jéé, běhání fakt není nic pro mě, máš můj obdiv!:D

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3