87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

čtvrtek 11. května 2017

volno

Ahoj!:)

Co se týče cvičení, jsem teď docela spokojená. Koupila jsem si měsíční permanentku na jumping a byla jsem zatím 4x, zítra jdu zase a pak chci jít ještě v neděli. Doma sice necvičím, nějak jsem na to prostě neměla chuť. Chci ale víc posilovat břicho a ruce, protože z toho jumpingu cítím vždycky akorát nohy a je to obecně spíš kardio než posilování.

No a ohledně jídla.. Jako já se snažím, ale to je pořád nějaká kavárna, včera popcorn v kině, dneska k hokeji jsem si musela dát brambůrky, žejo.. Takže třeba celý den jím skvěle, ale pak to nějak musím posrat.

Dneska takto:
Sn: proteinové banánové palačinky s rýžovým sirupem a borůvkami
Sv: -
O: pečené brambory, zelenina na pánvi na cibulce s uzeným tofu, zeleninový salát
Sv: brambůrky..
V: to stejné co na oběd v menší porci

 Dnešní oběd

Zítra ráno jdu na jumping, odpoledne je ale u nás studentský Majáles, takže to na nějaký zdravý jídlo nevidím, a k tomu alkohol.. No a v sobotu plánujeme Burger Festival, sice nevím, co tam budu jíst já, když se snažím jíst vegansky, ale uvidíme :D Jedna burgrárna má mít vegetariánský, tak aspoň to. A večer chce L. grilovat, tak já nevím, asi si udělám nějaký zeleninový špíz. V neděli pak jeho mamka plánuje jet na výlet do Luhačovic a zajít tam někam na oběd, takže víkend se nejspíš ve jménu zdravých jídel moc neponese..

Jo, bujón mám podepsaný - podepisuju si doma hodně jídla, protože mi ho jinak vždycky někdo sežere :D


Hrozně dlouho jsem neměla avokádo a dostala jsem na něj chuť, jenže v Albertu ho měli za 37 Kč za kus?! Tak jsem si aspoň nakoupila nějaký zdravější zásoby, protože doma už nic nemám. 

Jaké máte vy plány na víkend? Nějaký výlety, když je tak hezky?:)

3 komentáře:

 1. Moc super jídelníček akorát ty bramburky ale tak když je ten hokej

  OdpovědětVymazat
 2. Ten jumping musí byť skvelý, vyskúšala by som ho. :)
  Dnešný jedálniček super drahá!!!
  Držím ti palce, nech to tieto dni zvládneš. ❤️
  Kylie

  OdpovědětVymazat
 3. Ooo krásně se snažíš! :) ten oběd vypadá parádně, hned bych si dala. Držím palečky <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3