87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

úterý 14. listopadu 2017

14.11.2017

V neděli jsem se vrátila domů kolem půlnoci a další dvě hodiny nemohla usnout.. takže do školy jsem včera nevstala :D Naštěstí to byla jen přednáška, takže nic moc důležitýho a většinou se na ně stejně dívám ještě ze záznamu, když si to potřebuju zopakovat, ale samozřejmě jako naschvál zrovna něco nefungovalo a záznam nebude. A z toho předmětu byl dneska půlsemestrální test. Nevím proč, ale když mám z něčeho stres, tak se mi špatně usíná - před maturitou se mi o svaťáku úplně otočil režim, chodila jsem spát kolem 7 ráno, vstala ve 3 odpoledne a většinou se celou noc učila. Teď mám tendence mít to podobně, včera (spíš dneska) jsem se právě nejvíc učila večer a pak  si to opakovala a nakonec šla do postele ve 2 ráno, k tomu jsem další půl hodinu nemohla usnout a v 6:30 jsem zase musela vstávat, takže jsem krásně nevyspaná. Ale test se mi podle mě docela povedl, výsledky budou zítra, tak to aspoň stálo za to. Jinak mám dnešek volný, už jsem si uvařila oběd, budu se ještě něco učit, možná si zacvičím a večer chci zajet s L. do IKEA. Mám tam vybrané nějaké talíře - vyhlídla jsem si hlubší a celé černé, viděla jsem to u více lidí na instagramu a jídlo na tom vypadá hrozně dobře. Pak nějaké dekorace, svíčky a jedné kamarádce tam chci koupit něco k Vánocům. Už začínám dostávat takovou tu zimní náladu, těším se na večery se svařákem, voňavý svíčky, sníh - i když to mě hodně rychle přejde, jakmile nějakej napadne.
Nemůžu si vzpomenout, co jsem včera všechno jedla - k obědu a k večeři to byly houbové gnocchi se smetanou a mezi tím jsem určitě měla ještě něco, ale nic nezdravého. Jen večer jsem měla půl trojúhelníku pizzy, co si objednal L. 

A dnešní:
Sn: chleba Darken se sojovou pomazánkou s pažitkou (Nature´s Promise z Alberta, je fakt dobrá!)
Sv: smoothie z Lidlu
O: houbové gnocchi se smetanou
Sv: ovocná přesnídávka s broskvemi
V: zeleninové curry
(takto to plánuju, ale večer to upravím, kdyby se něco změnilo)

Snažím se teď vynechávat taková ta klasicky nezdravá jídla (smažené, sladkosti, brambůrky atd.), jíst jen když mám hlad a menší porce. Zatím to funguje, váha jde dolů - dnes 81,7 kg. Když to bude stagnovat, tak přidám pohyb nebo uberu příjem. Ale zatím to vypadá, že do konce listopadu bych mohla mít pod 80 kg a to už jsem hodně dlouho neměla.. 

6 komentářů:

 1. Jídelníček super! .. Jinak taky nemůžu spát, když jsem ve stresu. Maturita mě proto dost děsí. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Jde ti to moc hezky. Jen tak dál. Nezdravá jídla jsou prostě mor. A výlet do Ikea si chci už dlouho udělat mno xD mají tam super věci.

  OdpovědětVymazat
 3. Super že váha klesá! Jen tak dál! :-)
  Jinak s tím učením tě naprosto chápu. Mě se nejlépe taky učí večer či v noci a pa celý režim je totál v háji :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Učení ráno mi nikdy nejde, to jsem vždycky taková, že se mi nic nechce:D
  Jídelníček vypadá moc dobře <3

  OdpovědětVymazat
 5. Hrozne držím palce aby test dopadol dobre drahá!!!
  Veru, tiež už mám Vianočnú náladu, ja vianoce a zimu milujem. ❤️✨
  A jedálniček je krásny. Och mať tak už tvoju váhu :)
  Drž sa kráska.

  Kylie

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný jídelníček máš :) Držím palce :)
  (Meh, chcipronejbytdokonalou.blog.cz)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3