87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

úterý 21. listopadu 2017

21.11.2017

Sn: dva rohlíky, rajčatová pomazánka a vege ,,salám"
Sv: 2x káva slazená kukuřičným sirupem
O: zeleninové rizoto s tofu
Sv: -
V: zeleninové rizoto s tofu

Pohyb: cvičení podle tohoto videa (je to naprostá mrda a jestli to zvládnete bez zastavení, tak jste bohyně, protože já asi umřu :D)

Dnes jdu na 17:00 do práce a budu tam až do večera, zítra v 7:30 už mám být ve fitku, tak jsem zvědavá, jestli vstanu. Jedná se o Contours, má to být nějaký kruhový trénink vedený trenérkou a mají tam akci na týden zdarma, takže to chci vyzkoušet. Nemám moc ráda jednotvárné cvičení, radši si dám občas kardio a občas posilování, ale doporučila mi to jedna kolegyně z práce, že ji to hrozně chytlo, tak proč to nezkusit :). Odpoledne pak mám seminář a po něm jdu zase do práce, tím pádem snad nebudu mít ani moc čas nějak prasit.

Daří se mi teď dodržovat pitný režim, což je super. Pár dní zpátky nám nejela voda, takže jsme zajeli do obchodu pro balenou, kterou normálně vůbec nekupujeme (jen když potřebuju PETku do školy nebo do práce). Závadu naštěstí rychle spravili, ale vody nám dost zbylo, takže teď za den vypiju 2x 1,5l lahev a to jsem dřív pila maximálně tak 2 litry denně, tak se to teď budu snažit udržet :). Jinak dnes váha ukázala přesně 81 kg! Vím, že se říká, že se nemá stoupat na váhu každý den a bla bla bla, ale když to číslo stále klesá, tak je to ta největší motivace, která může být. Protože upřímně, v zrcadle nevidím žádnou změnu. Teď ale chci začít konečně cvičit a tak to snad bude poznat i na postavě.


Teď dvě věci mimo hubnutí. Mám takové nutkání na sobě kromě těch hnusných kil navíc změnit úplně všechno. Od dubna mám černé vlasy a už mě to přestává bavit, takže jsem koupila odbarvovač a zkusila na pramínku vlasů, na jakou barvu mi to stáhne. Protože jsem předtím asi rok barvila hennou, tak mi to odbarvilo na takovou ohnivě červenooranžovou barvu a tu jsem na sobě vždycky chtěla zkusit, takže asi o víkendu odbarvím celou hlavu a hrozně se na to těším :)

No a ta druhá věc, vy, co bydlíte samy nebo si samy perete - jak se nejlépe starat o černé oblečení? Mám teď nějaké nové kousky a nechci, aby se barva hned vyšisovala. Žiju u našich, takže pere prevážně mamka a ta na to celkem kašle, používá ty nejlevnější prášky a díky tomu mám spoustu oblečení dost zničenou. Takže ocením tipy a triky, jak se o prádlo co nejlépe starat :)

3 komentáře:

 1. My používáme myslím Perwol na černé oblečení :) černá je furt černá, akorát tam toho nesmíš dávat hodně, stačí trochu :)
  Keásný jídelníček :3 Kruhový trénink jsem vždycky chtěla zkusit, určitě pak dej vědět jaké to bylo :)
  Meh (chcipronejbytdokonalou.blog.cz)

  OdpovědětVymazat
 2. Jsi šikulka, jen tak dál <3
  To cvičení nevím, nějak jsem ztratila kondičku poslední dobou:D:D

  OdpovědětVymazat
 3. Co se týče videa, tak děkuji za typ, aspoň mám zase koho odebírat :D.
  S tím ranním vstáváním tě obdivuji, nevím, jestli bych vstala. A co se týče pitného režimu, s tím mám stále problém :(.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3