87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

sobota 25. listopadu 2017

rest day

Od úterý do pátku jsem byla každé odpoledne v práci, takže skloubit to se školou a dostatkem spánku bylo docela nereálný. Včera jsem došla asi v 11 večer a nemohla usnout do 2 v noci, s tím že jsem L. slíbila že s ním ráno (v 5) pojedu do jeho práce, tak jsem si teď odpoledne musela na dvě hodiny lehnout. Udělala jsem si ale skvělej oběd - zeleninové kari, jsou v tom sladké brambory, mrkev, cuketa, lilek, cizrna, tofu a kokosové mléko a je to fakt výborný!
Už minulý týden se mi podařilo ulovit alpro smetany za 5,90 Kč/ks, což je úplně skvělý, protože většina mých teplých jídel jsou různý zeleninový omáčky, do kterých se to hodí. Kaloricky je to stejné jako běžná 15% smetana, ale není to tak hrozné, jak jsem čekala (151 kcal na 100 g).
Jídelníčky z předchozích dní si moc nepamatuju - nebylo to nic nezdravýho, brala jsem si i do práce jídlo s sebou. Jen jeden večer mě vyzvedával L. a dovezl mi hranolky, ale byla jsem ten den tak vyšťavená psychicky i fyzicky, že mi fakt bodly.

Jinak cvičení v Contours mě moc nezaujalo a spíš uvažuju o permanentce do jiného fitka. Mimochodem jak jsem přidávala to video, podle kterého jsem cvičila, tak moje fyzička je v tak otřesným stavu, že mě nohy přestaly bolet až včera. A to mě bolely tak, že jsem si nemohla ani dřepnout. Je fakt nejvyšší čas s tím začít něco dělat :D

Dnešní jídelníček:
Sn: mandarinka, oříšková tyčinka
Sv: káva bez mléka, bez cukru
O: zeleninové kari
Sv: káva s rostlinným mlékem a cukrem
V: mandarinka + ještě doplním :)

Od úterý jsem se nevážila, ale myslím, že jsem nic nezhubla, nebo to na sobě aspoň necítím.

7 komentářů:

 1. Ahoj, veľmi ťa obdivujem za tú veganskú stravu. Ja, bohužiaľ takto žiť nemôžem. Moja rodina proti tejto veci niečo má, a ja sa im bojím povedať svoj názor na vec. Celkom ma to ničí, jesť to naozaj nechcem. Ak chceš, rada by som spriatelila blogy. Od teraz si mojou veľkou inšpiráciou, si ako niekto kým by som chcela byť.

  OdpovědětVymazat
 2. Máš krásný jídelníček, jsi šikulka, jak si vaříš <3
  A až se zvážíš, tak uvidíš, většinou ty rozdíly na sobě člověk akorát nepostřehne!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Zeleninové kari vypadá fakt dobře :3 U nás je ta smetana vždycky mrtě drahá, závidím žes sehanla tak levně :D Držím palce :)
  Meh (chcipronejbytdokonalou.blog.cz)

  OdpovědětVymazat
 4. To jídlo vypadá dobře, ale já tyhle chutě bohužel příliš nemusím, což považuji u sebe za minus, ale zkrátka bych to do sebe asi nenacpala

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, držím ti palce, ráda spřátelím :)

  OdpovědětVymazat
 6. To je nádhera, jen tak dál <3 perfektní jídelníček

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3