87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

neděle 21. ledna 2018

21.1. 2018

Ahoj,

ozývám se po týdnu, protože posledních pár dní jsem byla docela v hajzlu - zkoušky moc nedávám, cvičila jsem jen párkrát, jídlo jsem nejedla vyloženě špatný, ale jedla jsem ho hodně, takže i se cvičením jsem měla příjem kolem 1500-1600 kcal denně, což je můj bazální metabolismus a váha se teda moc nehla. No a včera to byl vyloženě cheat day.. S L. jsme chtěli zkusit novinku v Brně, Fryends, což je takový veganský fast food (on si dal burger se seitanem, ten byl teda top, a já ,,sýrovou" bagetu, ta byla taky skvělá). Pak jsme prošli pár obchodů a já dostala chuť na kafe, takže jsme zašli do Vegan sweet baru. Jestli neznáte, tak to je v Brně taky celkem nový podnik, který byl koncem roku na Veggie Vánocích v Praze vyhlášen nejlepším vegan podnikem v ČR, takže jestli sem budete mít náhodou někdy cestu, fakt doporučuju. Mají hlavně donuty a koblížky a jsou skvělý. Ne až tak skvělý jsou na hubnutí, proto jsem si žádnej dávat nechtěla, ale prostě v tu chvíli jsem dostala hroznou chuť.. no a tak to pokračovalo celý den. Byla jsem tak plná, že jsem dnes ještě nejedla, ale rozhodně budu jíst celý den jen něco lehčího. Možná dokonce celý týden, protože teď chci fakt jíst hlavně ovoce a zeleninu a vyčistit tělo od všech těch sraček, co jsem do sebe včera nacpala. 

Nicméně asi je to jednou za čas potřeba, nebo aspoň já to tak mám. Určitě to není zdravý pro tělo, ale je to zdravý pro mou psychiku. Mám pak mnohem větší chuť na zdravý jídlo a motivaci k dodržování jídelníčku a přijde mi, že si tělo samo říká o něco zdravějšího. Takže nebudu úmyslně plánovat nějaký ,,cheat days", ale pokud si prostě jednou za měsíc dám burger nebo nějakej zákusek, tak co, svět se nezboří. 


Taky mě štve ta zima. Nevím proč, ale když je na Vánoce relativně teplo, tak mám pocit, že už přijde jaro, ale teď to spíš vypadá, že i v únoru bude pěkná kosa. Ach jo. Zimu mám ráda, ale stačí mi tak dva tři týdny a dobrý :D

4 komentáře:

 1. Já měřím taky 172. Takže jakoby 52kg, jelikož kilo a něco mají moce silikony, lol. Kulatej zadek mám (já se chystala na bikini fitness, a celkově mám hodně takovou tu fitness postavu), ale mi se líbí high fashion modelky s trooošku větším pevným zadkem a prsama. Hlavně se mi líbí hodně hubené paže, hubené nohy (stehna i lýtka, nelíbí se mi holky, co mají takové ty široké lýtka a kotníky) a opravdu velmi drobný pas.

  Já mám bazál 1500kcal, takže musím sníst 1500kcal + ještě navíc (protože chodím a tak žejo:D). Měla bych 2000, ale to jsem se fakt že přejídala a nebylo to příjemný. Uvidím kolik budu mít bazál 5.2., to jdu zase na inBody takže doufám že budu mít dole ty 3kila tuků a aspon půl kila svalů. Myslím, že dle mé aktivity a jídelníčku by to mělo být OK. Zatím mám od posledního měření - 2,7 kg.

  Bože já už chci taky jaro. Hlavně proto, že dle výpočtů už budu tam kde chci být a začnu zase jinou životní etapu, protože měním práci.

  OdpovědětVymazat
 2. Jej, špatně vyplněné jméno a odkaz :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám cheat tak jednou za 14 dní a když jsou např. Vánoce či nějaká oslava, tak se zpátky nedržím.
  U nás napadalo neskutečně moc sněhu :/

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím, že jednou za čas tenhle cheat day neuškodí. Jelikož nezdravé věci nás dělají tak nějak "šťastnější". A je pravda, že potom je o to větší motivace jíst zdravě :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3