87 - 86 - 85 - 84 - 83 - 82 - 81 - 80 - 79 - 78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57

pátek 5. ledna 2018

5.1. 2018

Sn: ovesná kaše s banánem, arašídovým máslem, lněné semínko + kešu + dýně + skořice, goji, brusinky, čokoládové sojové mléko, kaki
Sv:
O: česneková bageta, domácí pomazánka ze sušených rajčat a slunečnicových semínek
Sv: polévka z červené čočky
V: smoothie (špenát, jablko, hruška, hrozny, mandlové mléko)
Pohyb: posilování na zadek a ruce (30 minut)


Dnes jsem jela vyklidit skříňku do práce. Na jednu stranu to byla úleva, protože posledních pár týdnů mě to tam dost štvalo, ale zase někteří lidi mi budou chybět. Ale s těma se můžu vídat dál, tak vlastně o nic nejde. Teď se chci soustředit hlavně na školu, mám něco našetřeno a navíc moje jediný výdaje jsou vlastně jen za jídlo a občas za oblečení, takže do léta to vydržím a pak si můžu najít nějakou jinou brigádu. 

S L. jsme dnes zase vyráběli domácí mandlové mléko a je to tak strašně dobrý, že to musíte zkusit. Stačí 200g mandlí namočit přes noc ve vodě a druhý den rozmixovat v nějakém silnějším mixéru úplně najemno v 1l vody, pak přecedit přes plátýnko a je hotovo. Doteď jsem měla nejradši to mandlové od Alpra, ale to chutná tak naředěně, když to srovnáte s tím domácím. 

Zítra chci nějak normálně vstát (tj. dřív jak ve 10, jak jsem teď byla zvyklá :D) a jít běhat. Držte mi palce, protože jsem extra líná poslední dobou. Aspoň jsem teď začala cvičit, jsem teď fakt extrémně rozkydlá, hlavně zadek, je to hnus. Přemýšlela jsem, že jestli se mi bude teď v lednu dařit, tak bych na konci měsíce přidala nějaké srovnávací fotky :)

1 komentář:

 1. Ahoj, pěkný jidelníček :)
  Jinak, cvičení je supr, bez toho to nepůjde, 70% způsob stravování a zbytek je o cvičení = 100% zaručený úspěch, tak hlavně vydrž, pěkně jsi nakročila :)

  A škola je důležitá, také jsem skončila s jistým přivýdělkem, protože škola je prostě základ ... jsem ve 3. na uk a je to fakt husty :/

  A ještě k těm fotkám před a po - to by bylo super, myslím, že tě to pak bude motivovat ke snaze o další "před a po" ... :)

  Vzhůru k cíli, ať se daří! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář, ať už podporu nebo konstruktivní kritiku <3